Beautiful 36M2 Studio Apartment & 50M2 Terrace

  • 36 m²

Beautiful 36M2 Studio Apartment & 50M2 Terrace Cannes o powierzchni 36 m² położony jest w dzielnicy La Californie Pezou oraz oferuje dostęp do kortu tenisowego. Musée de la Castre leży w odległości 2 km, a Kasyno w Cannes w odległości prawie 20 min spacerem.

Obiekt noclegowy oferuje prysznic. Znajdziesz tu również suszarkę i ręczniki.

Aktywności takie jak tenis mogą dodać ekscytującego akcentu do pobytu gości. Obiekt oferuje zewnętrzny basen oraz słoneczny taras.

W apartamencie znajdują się aneks kuchenny z lodówką i piekarnikiem.

Z tego apartamentu można w 15 min dojść do centrum miasta. W pobliżu od 1-pokojowego apartamentu znajduje się Pałac Festiwalowy w Cannes. Od Beautiful 36M2 Studio Apartment & 50M2 Terrace do przystanku autobusowego Montfleury 550 metrów.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Beautiful 36M2 Studio Apartment & 50M2 Terrace Cannes
2 Quiet & Bright Rooms Near The Croisette
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2 Quiet & Bright Rooms Near The Croisette

172 m od nieruchomości
Clod - 2 Bedrooms - Parking - Wifi Air Conditioning
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Clod - 2 Bedrooms - Parking - Wifi Air Conditioning

199 m od nieruchomości
Cozystay 1827 - Beautiful 3-Room Apartment With Large Private Terrace
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozystay 1827 - Beautiful 3-Room Apartment With Large Private Terrace

206 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Kort tenisowy

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Sezonowy basen zewnętrzny
    • Słoneczny taras

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencji06029031891MX
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Beautiful 36M2 Studio Apartment & 50M2 Terrace można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w Beautiful 36M2 Studio Apartment & 50M2 Terrace.
    • Czy w Beautiful 36M2 Studio Apartment & 50M2 Terrace jest kuchnia?
      W Beautiful 36M2 Studio Apartment & 50M2 Terrace goście znajdą aneks kuchenny z piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Beautiful 36M2 Studio Apartment & 50M2 Terrace Cannes

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij